Parasol NYTRO SPACE CREATOR FLATBACK50 250cm
Indeks: 20700004
Producent: NYTRO
  • szerokość: czaszy: 250 cm
Wysyłka w 48h - Sprawdź
Wybierz produkty z jednego magazynu i przyspiesz wysyłkę - Sprawdź
Dostępność w sklepach stacjonarnych - Sprawdź
20700004 Parasol NYTRO SPACE CREATOR FLATBACK50 250cm
Parasol NYTRO SPACE CREATOR FLATBACK50 - cechy główne:
  • Rozmiar: 50” | 250 cm,
  • Tkanina nylonowa 300D,
  • Żebra z włókna szklanego 8 mm,
  • Wodoodporne klejone szwy,
  • Trzy punkty mocowania,
  • System uchylny,
  • Idealna ochrona przed deszczem, wiatrem i słońcem,
  • Zawiera zestaw kołków,
  • Zawiera etui transportowe,
  • Waga: 2,4 kg.
Szczegóły produktu
Marka
NYTRO
Indeks
szerokość
czaszy: 250 cm
EAN13
W przypadku MAŁA ILOŚĆ skontaktuj się z obsługą sklepu w celu potwierdzenia dostępności
Sklep
Dostępność
Adres
Dane kontaktowe
Gdynia
Dostępność: Brak
Adres: Łużycka 1/3
81-537 Gdynia
Gdańsk
Dostępność: Dostępny
Adres: Schuberta 1A/3